Pieteikums ir saņemts un mūsu speciālisti ar Jums sazināsies rindas kārtībā

Informācija neatbilst prasībām, lūdzam pārbaudīt

‹ Mājaslapas izstrādes ieguvumi

Piedāvājam dinamiskas un responsīvas mājaslapas

EXA projekti
EXA dekorācija EXA dekorācija

Ko nozīmē “dinamika un responsivitāte”, kad runa iet par mājaslapām?

Dinamiska mājaslapa ir tāda mājaslapa, kura pielāgojas dažādiem ārējiem faktoriem un to iespaidā, mājaslapas izskats un darbība tiek mainīta. Piemēram, ir iespējams izveidot mājaslapu, kura uzzina kāda temperatūra ir pilsētā, no kuras mājaslapas apmeklētājs nāk, un ja ārā ir auksts, tad mājaslapas fonā būs sniegpārslas, taču, ja silts, tad rādīsies vasarīgs laiks.

Mūsdienās dinamiskas mājaslapas ir ļoti bieži sastopamas. Daudzas e-komercijas mājaslapas izmanto iespēju atšķirt patstāvīgu klientu no jauna klienta, abiem piedāvājot atšķirīgu preču klāstu, kā arī atlaides, pamatojoties uz iepriekš veiktajiem pirkumiem un pirkumu daudzumu.

Savukārt, responsīva mājaslapa ir tāda mājaslapa, kura, neatkarīgi no ekrāna izmēriem, ierīces veida vai interneta pieslēguma, izskatīsies nevainojami un pielāgosies izmaiņām. Visbiežāk, mājaslapas mēs veidojam trīs pamatizmēros – galddators, planšete un mobilās ierīce, un mēs šo pielāgojumu iekļaujam standarta cenā, kura tiek norunāta pamatojoties uz Jūsu mājaslapas izstrādes atvēlēto budžetu, kad tiek pasūtīts pirkums.

Lai labāk izprastu, ko nozīmē responsīva mājaslapa, iesakām pamainīt interneta pārlūka loga izmērus šajā pašā lapā un pievērst uzmanību tam, kā mājaslapas daļas maina savu izkārtojumu, pielāgojoties jaunajam loga izmēram.

 

Vai ir kāds ierīces modelis, kurš neatbalsta dinamiku un responsitivāti?

Dinamiku ierīces modelis nevar ietekmēt, jo visas izmaiņas un loģika notiek uz paša servera. Responsivitāti daļēji var neatbalstīt ļoti vecas iekārtas un novecojuši interneta pārlūki (piem., Internet Explorer 8), taču mēs nodrošinām pilnīgu atbilstību responsivitātei un dinamikai uz macOS, iOS, Windows, Linux un Android operētājsistēmām. Pārbaudot mājaslapas pirms to nosūtīšanas klientiem, pilnīgi izskatām mājaslapas izmantojot Opera, Firefox, Chrome, Internet Explorer, Edge un citus mūsdienīgus pārlūkus.

EXA decoration

Garantējam, ka iznākums būs izcils - sazinies!

  Pilns vārds*

  E-pasts*

  Tālrunis

  Ziņojums*

  400 Bad Request error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

  Your browser sent a request that this server could not understand.

  Bad Request