Pieteikums ir saņemts un mūsu speciālisti ar Jums sazināsies rindas kārtībā

Informācija neatbilst prasībām, lūdzam pārbaudīt

‹ Mājaslapas izstrādes ieguvumi

Drošība kā prioritāte

EXA projekti
EXA dekorācija EXA dekorācija

Kāpēc drošība ir svarīga?

Uzbrukumi tīmekļa vietnēm un visādu formu kiberuzbrukumu skaits katru dienu arvien pieaug, un jautājums par mājaslapas drošību paliek arvien aktuālāks. Internets ir ļoti dinamiska vide, tāpēc ļaundariem ar laiku mainās lietotās programmas un veidi kā iegūt neautorizētu pieeju datiem un mājaslapai, tāpēc drošības auditi ir jāveic periodiski. Drošība tiešsaistes pasaulē kļūst arvien svarīgāka katru dienu, un vairāk nekā svarīgi ir aizsargāt Jūsu vietni un tajā esošos datus.

 

Mājaslapa ir uzņēmuma seja digitālajā pasaulē

Uzņēmumu īpašniekiem jāsaprot, ka ir tikai viena iespēja atstāt pozitīvu iespaidu uz klientu.

Ja potenciālais klients apmeklē Jūsu vietni, un šajā procesā tiek uztverts vīruss vai kāda veida ļaunprogramma, tie drīzumā neatgriezīsies. Patiesībā, bojājumi var tikt veikti, pirms tie sasniedz Jūsu vietni. Tīmekļa pārlūkprogrammas bieži brīdina klientu, pirms viņi nonāk inficētā vietnē. Šis brīdinājums ir pietiekams, lai zaudētu potenciālu klientu.

Izmantojot jaunākos tīmekļa drošības pasākumus, tiek novērsta šīs problēmas potenciāls.

 

Ja mājaslapa tiek uzlausta, Google to neuzskatīs par izlabotu ļoti ilgu laiku

Uzņēmuma reputācija klientu acīs ir svarīga. Tā tikpat svarīga ir arī Jūsu potenciālo jauno klientu vidū. Cilvēki, kuri meklē Jūsu uzņēmumu izmantojot meklētājprogrammu, piemēram, Google, nereti kļūst par vērtīgiem un lojāliem klientiem.

Kā vietnes administrators, Jūsu prioritāte ir uzturēt un pilnveidot Jūsu attiecības ar meklētājprogrammām, kad vien iespējams. Tas ir tādēļ, ka jo lielāks Google SEO rangs, jo lielāka iespējamība, ka Google novirzīs potenciālos klientus uz Jūsu mājaslapu.

Kad ļaundaris ielaužas tīmekļa vietnē, daudzas meklētājprogrammas to ņems vērā. To tūlītējs darbības virziens ir tīmekļa vietnes iekļaušana melnajā sarakstā, kas būtībā bloķē potenciālos jaunos klientus, jo Jūsu mājaslapu meklētājprogrammās vairs nerādīs. Kad mājaslapa ir iekļauta melnajā sarakstā, vietne zaudē gandrīz 95% no tā organiskās cilvēku plūsmas. Tas var radīt nopietnu kaitējumu ieņēmumiem un pārdošanai.

 

Ko piedāvā EXA Projekti?

Jūsu uzņēmuma mājaslapas un datu drošību mēs uztveram ļoti nopietni. Atkarībā no vienošanās, mēs piedāvājam iespēju veidot reāllaika mājaslapas kopijas, 2048 bitu atslēgas drošības sertifikātus, divpakāpju autorizācijas verifikāciju un citus drošības pasākumus.

EXA decoration

Garantējam, ka iznākums būs izcils - sazinies!

  Pilns vārds*

  E-pasts*

  Tālrunis

  Ziņojums*

  400 Bad Request

  Bad Request

  error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

  Your browser sent a request that this server could not understand.

  Additionally, a 400 Bad Request