Pieteikums ir saņemts un mūsu speciālisti ar Jums sazināsies rindas kārtībā

Informācija neatbilst prasībām, lūdzam pārbaudīt

‹ Mājaslapas izstrādes ieguvumi

Viegli izmantojama satura vadības sistēma

EXA projekti
EXA dekorācija EXA dekorācija

Kas ir satura vadības sistēma?

Satura vadības sistēma ir administratīvs panelis, caur kuru, ja ir vēlme, pašiem būs iespēja pārvaldīt Jūsu mājaslapas saturu, dizaina un funkcionālos aspektus. Administratīvais panelis ir aizsargāts ar divpakāpju verifikāciju un antivīrusu jau no paša sākuma un tas ir iekļauts cenā, kuru mēs norunājam pamatojoties uz Jūsu budžetu. Satura vadības sistēma atbalsta neierobežotu daudzumu lietotāju, tāpēc, ja Jums ir plāns katram Jūsu uzņēmuma darbiniekam izveidot savu lietotāju, lai viņi varētu publicēt informāciju, tas ir iespējams.

 

Vai ir iespējams pasūtīt mājaslapu bez administratīvā paneļa un vai tas ir lētāk?

Jā, tāda iespēja pastāv. Šāds variants ir ieteicams mājaslapām, kurās nav plānu atjaunot vai bieži pievienot papildus informāciju, piemēram – lapa, kura tikai sastāv no kontaktinformācijas, darbu galerijas un citiem elementiem. Šāda tipa mājaslapas tiek izstrādātas ātrāk salīdzinot ar tām, kurām tiek pievienots administratīvais panelis.

 

Kādas ir iespējas izmantojot administratīvo paneli?

Jums būs pilnvaras pilnai manipulācijai ar mājaslapas dizainu, funkcionalitāti, saturu un tamlīdzīgi. Spēsiet apskatīt analītikas integrācijas – apskatīt kā lietotāji ir nokļuvuši Jūsu mājaslapā un kā viņi par Jūsu uzņēmumu uzzināja. Būs iespēja veidot multilinguālas mājaslapas versijas, mainīt izskatu, pievienot lietotājus un visādi citādi manipulēt ar to kā mājaslapa strādā.

EXA decoration

Garantējam, ka iznākums būs izcils - sazinies!

  Pilns vārds*

  E-pasts*

  Tālrunis

  Ziņojums*

  Your browser sent a request that this server could not understand.
  400 Bad Request error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

  Additionally, a 400 Bad Request

  Bad Request