Pieteikums ir saņemts un mūsu speciālisti ar Jums sazināsies rindas kārtībā

Informācija neatbilst prasībām, lūdzam pārbaudīt

‹ Jautājumi

Mūsu dizaina autentiskums

EXA dekorācija EXA dekorācija

Vai mūsu dizains ir pašu veidots?

Mūsu veidotajām mājaslapām dizains ir simtprocentīgi mūsu pašu veidots. EXA projektu komandas sastāvā ir strādā profesionāli dizaineri, kuri parūpēsies par Jūsu pasūtītās mājaslapas autentiskumu. Bieži sastrādājamies ar mūsu partneriem, lai nodrošinātu labāko un modernāko dizainu Jūsu pasūtītajai mājaslapai.

 

Ja man ir dizains, vai varu pasūtīt mājaslapas izstrādi?

Jā. Ja Jums ir jau izgatavots dizains, izlaidīsim dizaina izstrādes etapu un varēsim sākt pašas mājaslapas realizāciju ātrāk.

 

Ja eksistē kāda man nepiederoša mājaslapa, kuras dizains man šķiet patīkams, vai varu palūgt, lai mājaslapa, kuru pasūtu, līdzinās tai?

Jā, tas ir iespējams, taču Jums vajadzēs nosūtīt šīs mājaslapas saiti, lai mēs to varētu izpētīt. Skatoties uz šo mājaslapu, spēsim implementēt līdzīgas krāsu shēmas, funkcionalitāti un struktūru.

 

Vai cenā ir iekļauta responsivitāte?

Jā, protams! Jūsu mājaslapa izskatīsies nevainojami neatkarīgi no ekrāna izmēra, operētājsistēmas vai ierīces. Plašāk par to, ko nozīmē “responsivitāte”, lasīt šeit.

 

Ja man ir attēli, krāsu shēmas un citi dizainiski elementi, kurus vēlētos redzēt savā mājaslapā, vai man tos jānosūta Jums?

Jā, obligāti! Ja Jums ir pieejami jebkādi elementi, kurus Jūs vēlētos redzēt pasūtītajā mājaslapā, lūdzam tos nosūtīt mums un mēs tos implementēsim jebkādā veidā kā vēlaties.

EXA decoration

Garantējam, ka iznākums būs izcils - sazinies!

  Pilns vārds*

  E-pasts*

  Tālrunis

  Ziņojums*

  Bad Request

  error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.